Vanaf 2015 was de Rabobank hoofdsponsor van de bedrijvencompetitie, 2022 was het laatste jaar dat ze nog aan sponsoring deden voor onze club. Gelukkig werd er voor 2023 een nieuwe hoofdsponsor gevonden, Toll Transport uit Mill.
A poule. Op 16 januari werden de eerste wedstrijden van 2023 gespeeld. Het begon meteen met een verrassing, kampioen Toll Transport verloor met 4-1 van Thijsen. Marloes en Henk hadden hun avond niet. Henk kwam tijdens iedere wedstrijd wel beter in zijn spel en haalde op de valreep nog ’n punt binnen. De andere wedstrijden gingen meer gelijk op. Het gepromoveerde Bacu maakte het MotoPort uit Veghel nog lastig, maar verloor uiteindelijk met 3-2. Runner-up van vorig jaar Foto de Vakman moest ook punten afstaan aan Gemeente Maashorst, na soms een felle strijd werd er uiteindelijk met 3-2 gewonnen.
In de 2e ronde heeft koploper Thijsen een 3-2 overwinning behaald op Gemeente Maashorst. Ook Foto de Vakman behaalde een 3-2 overwinning op MotoPort.
Kampioen Toll Transport was de eerste wedstrijd van dit jaar slecht begonnen met verlies van 4-1, maar nu werd er slechts één game verloren in de 5 wedstrijden tegen Bacu, eindstand 5-0.
Inmiddels is ook de 3e ronde gespeeld. TollTransport tegen Gemeente Maashorst ging gelijk op, maar winst in de dubbel zorgde ervoor dat TollTransport met 3-2 won.
Bij de wedstrijd tussen MotoPort en Thijsen gaf het dubbelspel ook de doorslag in het voordeel van Thijsen.
Ondanks de uitslag van 4-1 voor Foto de Vakman tegen Bacu, zorgde Bacu toch voor veel tegenstand in de wedstrijd met 2 vijfgamers.
De stand in de Poule A
Stand | team | wedstrijden | punten |
| gewonnen games |
1 | Foto de Vakman | 3 | 10 |
| 33 |
2 | Thijsen | 3 | 10 |
| 30 |
3 | Toll Transport | 3 | 9 |
| 34 |
4 | MotoPort | 3 | 7 |
| 25 |
5 | Gem. Maashorst | 3 | 6 |
| 20 |
6 | Bacu | 3 | 3 |
| 15 |
B Poule. In deze poule speelden de twee nieuwe teams meteen tegen elkaar. Met twee vijf gamers was het veel spannender als de uitslag doet vermoeden. De winst ging naar Pro-Fa Automation uit Den Bosch, Elreka Hekwerken uit Gemert werd met 4-1 verslagen. IBN verloor nipt met 3-2 van Ezzy’s, ook hier lag het niveau best wel dicht bij elkaar. Voor Wiltec overgekomen van de A-poule was het toch schrikken van het hoge niveau in de B-poule. Ondanks de jarenlange ervaring in de A-poule ging het team verrassend met 4-1 ten onder tegen Uitjesbazen uit Erp.
In de 2e ronde won mede koploper Uitjesbazen vrij makkelijk met 5-0 van IBN. De andere koploper Pro-Fa Automation won in een gelijk opgaande wedstrijd met 3-2 van Ezzy’s. Elreka Hekwerken verloor in 1eronde met 4-1, maar nu draaide ze de uitslag om en wonnen ze met 4-1 van Wiltec.
In de 3e ronde speelde Pro-Fa Automation tegen koploper Uitjesbazen, er werd gestreden om ieder punt, zelf ’n game met 15-17 kon niet voorkomen dat Uitjesbazen met 4-1 ten onder ging tegen een sterk spelend Pro-Fa Automation.
Ook Ezzy’s had het heel moeilijk tegen ElrekaHekwerken, er kwamen 2 vijfgamers aan te pas om uiteindelijk met 3-2 te winnen.
Ook nu had het Wiltec weer moeilijk, er werd weer verloren, nu met 3-2 van IBN.
De stand in poule B
Stand | team | wedstrijden | punten |
| gewonnen games |
1 | Pro-Fa Automation | 3 | 11 |
| 39 |
2 | Uitjesbazen | 3 | 10 |
| 33 |
3 | Ezzy’s | 3 | 8 |
| 36 |
4 | Elreka Hekwerken | 3 | 7 |
| 27 |
5 | IBN | 3 | 5 |
| 18 |
6 | Wiltec | 3 | 4 |
| 18 |