[vc_row][vc_column][vc_column_text]Afgelopen week was de officiële opening en waren de Open Dagen van de nieuwe Bed and Breakfast de Volkelse Hooiberg. De interesse was overweldigend! Dit kwam mede door het mooie weer, de kerstvakantie en omdat iedereen stond te popelen om de B&B van binnen te zien.
“We hebben veel complimenten gehad”, aldus de familie Van Dijk. “Wat iedereen eigenlijk wel zei, is dat het zo leuk is ingericht en dat de thema’s op de kamers echt helemaal doorgetrokken zijn tot op ieder detail. Echt slapen op een boerderij, maar dan in een luxe vorm. En een prachtig uitzicht, dat viel ook iedereen op. Je kijkt hier overal ver weg over de weide en velden heen, heel rustig. Je ziet hier ook echt dieren.”
Voor iedereen stond koffie/thee en melk klaar met wat lekkers erbij. Er waren kaasjes, ballonnen en doe boekjes voor de kinderen. Als gezinnen met kinderen komen logeren, kunnen ze deze gebruiken of mee naar huis nemen. De klompen die de kinderen aan mogen tijdens de rondleiding zijn nu al een groot succes.
Prijs
Iedereen mocht hun naam, adres en email achterlaten om zo kans te maken op een overnachting. Daarnaast was er ook een Facebook actie in samenwerking met DeMooiUdenKrant. De eerste gelukkige winnares is Anneke van Summeren die haar schoonzus heeft ‘getagd’ uit Rotterdam. Zij mag nu samen met haar man komen overnachten. De tweede winnares is Ine Smit uit Uden.
Voor iedereen die nieuwsgierig is en wil overnachten of een arrangement wil boeken, ga naar www.volkelsehooiberg.nl
Bron: mooiuden.nl[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]