Graag nodigen wij u uit voor de jaarvergadering van de Stichting Dorpsraad Volkel op dinsdag 16 april 2024 om 20.00 uur in Ontmoetingsplein “de Schakel”, Reestraat 49 te Volkel.
De zaal is geopend vanaf 19.30 uur.
Zoals velen in ons dorp weten is er al een aantal jaren het onderwerp “de herbestemming” van onze Volkelse Kerk.
Een opdracht die in de afgelopen jaren is opgepakt door de Dorpsraad, bleek zeker niet eenvoudig te zijn. Eén van de opties die voorbijkwam was de mogelijkheid onderzoeken of een huisartsenpraktijk/gezondheidscentrum zou passen. Zeker met een nieuwe huisarts in ons dorp een reële kans.
Vanuit de Dorpsraad is een paar jaar geleden contact gelegd met de huisarts (M. van Troost) Na enkele afspraken en wat koppen koffie is het idee verder besproken. Het zaadje is daar gezaaid en gegroeid en heeft een goed vervolg gekregen.
De huisarts is aan de slag gegaan met het onderzoek naar de mogelijkheden van verdere ontwikkeling met de kerk en heeft daarbij projectontwikkelaar Jeroen de Wildt in de arm genomen. Tijdens de ontwikkelfase is de Dorpsraad aangehaakt gebleven en zijn de vele ideeën uitgewerkt tot een plan waar heel Volkel nog vele jaren plezier aan zal beleven.
Nu is het zover om dit plan met iedereen te delen en op de jaarvergadering van 16 april zal de presentatie van het plan plaats vinden. Wilt u weten wat het plan voor de herbestemming gaat worden, kom dan naar de jaarvergadering van de Dorpsraad om hier naar te kijken en te luisteren.
De avond begint om 20.00 uur.