Kinderen en jongeren van stichting Oosterpoort die (tijdelijk) zijn opgevangen in een pleeggezin beleven zaterdag 6 september samen met hun familie een speciale dag op vliegbasis Volkel. In samenwerking met stichting Oosterpoort en Forza Service kunnen zij genieten van een snelle rit in een Ferrari over de start- en landingsbaan en een middag vullend programma op de vliegbasis. De kinderen en hun pleeggezinnen zijn woonachtig in de directe omgeving van de vliegbasis.
Vliegbasis Volkel zet zich elk jaar in voor een goed doel en dit jaar is dat stichting Oosterpoort. Zo maken vijftien medewerkers deze week een fietstocht van Frankrijk naar Nederland om geld in te zamelen. Met de opbrengst kan Oosterpoort de aanschaf van fietsen voor de kinderen mogelijk maken, een grote kostenpost voor (pleeg)ouders. De eigenaren van de vijfenveertig aanwezige Ferrari’s rijden de kinderen belangeloos rond over de vliegbasis en doneren per deelnemende Ferrari een sponsorbedrag aan Oosterpoort.
De fietsende medewerkers van vliegbasis Volkel arriveren rond het middaguur op hun thuisbasis, waarna een cheque aan de stichting wordt uitgereikt. Naast het meerijden in een Ferrari kunnen de kinderen en hun gezinnen F-16’s van dichtbij bekijken, zich laten schminken in een speciaal gecreëerde beauty salon, is er een speciale skelterbaan en zijn er demonstraties te zien van de brandweer en hondenbewaking van de Koninklijke Luchtmacht.
Met vriendelijke groet,
Vliegbasis Volkel
Sectie Communicatie