Een spiksplinternieuwe bed & breakfast accommodatie in een heuse hooiberg. De familie van Dijk verwelkomt u graag om van uw aanwezigheid een onvergetelijk verblijf te maken. Geniet met uw partner van de luxe, rust en ruimte. Of kom met uw gezin, familie of vrienden. We hebben vijf prachtige themakamers ingericht met een knipoog naar het boerenleven. Om zalig niets te hoeven doen neemt u plaats in onze sfeervolle loungeruimte. Na een plezierige dag valt u voldaan in slaap op een comfortabel boxspring-bed. Hoedt u dan wel voor de stilte en het landelijk ochtendkrieken. Onze gezellige ontbijtruimte kent geen tijd. Er is volop keus en met verse zuivelproducten tankt u de nodige vitamines. Beter kun je een dag niet starten. Weer fit voor de dag kunt u de omgeving verkennen, kiezen voor een leuk arrangement of u neemt een kijkje op het erf.
Trek de klompen maar aan!
Bij een bed & breakfast op een melkveebedrijf mag een bezoek aan het bedrijf niet ontbreken. Zelden zult u met zoveel boe-geroep worden ontvangen. In de rondleiding gaat het weliswaar over koetjes en kalfjes maar we hebben ook kippen, geiten, konijntjes en een paardje. Vooral kinderen kijken hun ogen uit en genieten volop van alles wat er op ons erf leeft. En daar wordt u dan weer blij van.
Arrangementen
Familie van Dijk heeft een aantal leuke arrangementen samengesteld. Deze arrangementen zijn voor onze B&B gasten, maar ook voor groepen personen die op zoek zijn naar een leuke activiteit. Als u een arrangement boekt bij De Volkelse Hooiberg dan mag u gratis gebruik maken van de ontbijtruimte of het tuinterras. Op de site vindt u hier uitgebreide informatie over. (enkele voorbeelden; plattelands high tea, echte Brabantse koffie tafel, boerenlunch, workshop in combinatie met wat lekkers te eten… etc. etc.)
Open vanaf december 2016
Vanaf december is de hooiberg klaar, de aftrap is met een sfeervolle KERSTPRESENTATIE OP 2 EN 3 DECEMBER VAN 14.00 TOT 20.00 UUR.
Iedereen is dan van harte welkom om de begane grond van de hooiberg te komen bewonderen. Op deze 2 dagen kunt u mooi kerstbloemwerk zien, gemaakt door Arnanda van Dijk, van Bloemsierkunst ’t Schakeltje. Deze zijn zowel voor de verkoop, als om te bestellen voor een later tijdstip tijdens de feestmaand. Bloemschikliefhebbers kunnen volop ideeën opdoen en materialen reserveren voor de workshops. Ook zijn er leuke (boeren) cadeautjes voor het sinterklaasweekend te koop.
Sponsoren
Marcel de Wit Bloemen en Planten
Sari BV
Kamer 237
billy-bird-park-hemelrijk
schonenberg-plant
oogservice-aan-huis
van-der-lee-interieurbouw
loods-7a
gebr-vd-brand-van-oort
dietiste-marion
VRS
badkamerdesign-vd-wijngaard
autobedrijf-vd-heijden
Autobedrijf-vd-Elsen
Jim-vd-Elzen
Fleskens_Montage
Coppens
Brabantse-Hoeve
vd Bosch Tuin en Terras
Zekerheuts Logo
De-Groot-Hoveniers
Garage-vd-Locht
van-Oort
Ruvo
Edwin-Bongers-Dak-en-Gevelbeplating
manders-maaltijden
van-de-ven-garantiemakelaars
erik-van-maasakkers
Skinfix
Bol Adviseurs
wijbo
ee-betonbouw
party-verstraten
Ruud-vd-Locht
tenwbouw
van der Rijt Tegels Uden
O&W Accountants
VDH Accountants 335x250
1000x1000d'n tap
Deel dit bericht
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Laatste berichten
OVER ONS
Wij brengen je het laatste nieuws van en voor Volkel. Wil je nieuws voor deze site aanleveren neem dan contact op.
Neem contact op: redactie@volkel.nl