Bijna is het weer zover!
Sinterklaas en zijn zwarte pieten komen weer naar Volkel!
Zaterdag 17 november worden Sinterklaas en de pieten weer op het Schakelplein in Volkel verwacht. Om 15.30 uur worden zij daar feestelijk ontvangen en we hopen dat alle Volkelse kinderen met hun ouders en verzorgers aanwezig zijn. Er zijn o.a. leuke optredens om Sinterklaas en zijn pieten een warm en hartelijk welkom te geven in Volkel.
Het jaarlijkse grote Sinterklaasfeest vindt dit jaar plaats op zondag 18 november. Om het 75 jarig jubileum van rksv Volkel een extra feestelijk tintje te geven wordt er dit jaar een heuse interland georganiseerd tussen de zwarte pieten (Pieten Sport Vereniging) en de 1e jaars F-pupillen. Deze interland wedstrijd vindt plaats op het Sportpark van RKSV Volkel aan de Eeuwsels in Volkel.
De aftrap vindt plaats om 12.00 uur en het belooft een zeer spannende wedstrijd te worden met veel spektakel in en rond het veld.
Iedereen uit Volkel is van harte welkom om deze speciale interlandwedstrijd bij te wonen. En in tegenstelling tot voorgaande jaren heb je voor het bijwonen van deze wedstrijd geen entreekaarten nodig. Iedereen uit Volkel is dus van harte welkom!!!!
Kom allemaal met een mooi eigen gemaakt spandoek om de F-jes of de zwarte pieten aan te moedigen. En wie het mooiste spandoek maakt krijgt een speciale prijs van Sinterklaas!
Bel voor meer informatie naar 0413 273967, kijk op de posters die op diverse plaatsen in Volkel hangen of mail naar onderstaand e-mail adres.
En ook dit jaar kunnen de kinderen en de ouders weer rechtstreeks contact opnemen met Sinterklaas of met zijn pieten! Het e-mail adres is : sinterklaasvolkel@hotmail.com. Vanaf 19 november worden alle berichten weer beantwoord.
Sinterklaascommissie