Van woensdag 12 tot en met vrijdag 14 september is groep 8 naar Heeswijk geweest om daar het schoolkamp te vieren. Want een feestje is het wel geworden!!
We zijn dit jaar voor het eerst afgeweken van de traditie om in april of mei op kamp te gaan. Verdeling van de werkdruk, hechtere kennismaking van de kinderen onderling en met de leerkrachten, dat zijn zo wat overwegingen die meespeelden bij de nieuwe opzet. In de weken voorafgaand aan het kampgebeuren werken de kinderen samen aan enkele groepsopdrachten, zoals het bedenken van een groepsnaam, een vlag / vaandel en een toneelstukje.
Als de grote dag aanbreekt wordt de bagage met een grote container van Van den Bosch Tuin en Terras naar het adres gebracht. En de “vakantiegangers” fietsen via lommerrijke weggetjes door ons mooie Brabantse land naar kampeerboerderij ’t Zand in Heeswijk-Dinther. Vanaf het moment van aankomst tot aan het tijdstip van vertrek wordt het een heerlijke aaneenschakeling van samen spelen, eten, ravotten, hutten bouwen, slapen, draven door de bossen, kampvuur stoken, voetballen, dansen, slagballen, spoken en samen opruimen. Er valt geen onvertogen woord, er is veel vrijheid voor de kinderen en de weergoden zijn ons gunstig gezind. Wat kunnen we ons nog meer wensen? Een tiental “die-hards” durft het aan om ’s nachts buiten te slapen onder de blote hemel. Een ware belevenis! En wat dacht je van een spooktocht met levensechte spoken in een pikdonker bos? We maken het allemaal mee! Dankzij de prettige samenwerking met de ouders is het kamp 2012 een fijne happening geworden. Of het nu gaat om het vervoer van bagage, de “catering”, het spookgedoe of het poets- en kuiswerk: namens alle kinderen danken we alle ouders heel hartelijk!
Leerlingen van groep 8 vonden er dit van:
ALLER ALLER……………………………………. VAN HET KAMP
Allereerst, de fietstocht
Allergezelligst, het kampvuur, kletsen
Allergrappigst, optredens, juf Dagmar die tijdens de spooktocht heel bang was.
Allermooist, de bossen, sterren aan de hemel, onze hut
Allerleukst, milieuspel, buiten slapen, casino spelen, kampvuur
Allerstomst, opruimen, wachten bij de spooktocht als je niet durft mee te lopen.
Allerengst, spookverhalen bij het kampvuur, spooktocht
Allergrootst, juf Renny
Allersaaist, slapen
Allerlekkerst, kroketten, hagelslag, knakworsten, cake met slagroom, appels
Allercoolst, dansen, hut bouwen, zoek de dieren, paardenrace
Aller(gie), graspollen
Allervieste, slappe friet zonder zout
Allerschattigste, stakker de boomstam
Allersportiefst, fietsen, de spelletjes, voetbal










































