Op zondag 17 augustus organiseert IVN Uden e.o. voor de elfde keer het jaarlijkse Natuurontbijt. Locatie: Siebe’s kaas, Kraanmeer 15, 5469 SN Erp. Siebe heeft een biologisch melkveebedrijf en maakt zelf kazen van de melk. Het ontbijt start om 9.00 uur en daarna maken we in de omgeving een wandeling van maximaal 3 km met ervaren natuurgidsen. De route is niet echt rolstoelvriendelijk en honden mogen helaas niet mee.
Vooraf aanmelden is verplicht via inesvanlieshout@gmail.com
Het aantal inschrijvingen is beperkt, dus wees er snel bij! De kosten zijn €10,00 per volwassene en €5,00 voor kinderen tot 12 jaar. Graag dit bedrag overmaken aan IVN afdeling Uden opbanknr: NL95RABO 0151 964 947 ovv Natuurontbijt. Betaling geldt als inschrijving.
Het ontbijt bestaat uit bio en regionale producten zoals bijvoorbeeld kaas en melk van de boer, brood van de warme bakker, fruit van de boerderij. Twee jaar geleden zijn we hiermee gestart en dit leverde erg positieve reacties op van de deelnemers.
Met dieet kunnen we helaas geen rekening houden. Het broodbeleg is erg divers en past in elk dieet. U kunt natuurlijk altijd zelf uw brood meenemen.
Kijk ook eens op onze website: https://www.ivn.nl/afdeling/uden
Het IVN draagt bij aan een duurzame samenleving door mensen te betrekken bij natuur, milieu, landschap en leefomgeving








































